Kurs Instruktora Kulturystyki i ćwiczeń siłowych - VOUCHER

Indeks: 181220203

1 290,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 200,00 zł
Kurs Instruktora Kulturystyki i ćwiczeń siłowych - VOUCHER

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0
 

Polityka prywatności

 

Szczegóły dostawy

 

Zwroty

Spraw sobie bądź bliskiej osobie prezent w postaci vouchera na najlepsze elitarne szkolenie instruktorskie – kurs Instruktora Kulturystyki i ćwiczeń siłowych w Polskiej Akademii Sportu.

Marzysz o pracy na siłowni? Chciałbyś mieć pod opieką osoby ćwiczące w klubie? A może sam/a jesteś regularnym bywalcem, ale nie jesteś pewny/a czy masz poprawną technikę lub czy twój trening daje oczekiwane efekty?

Do pracy w roli instruktora przygotujesz się pod okiem znakomitego polskiego kulturysty, wybitnego metodyka - trenera Sebastiana Kulińskiego.

Zajęcia będą odbywać się w formie hybrydowej (stacjonarne w Warszawie oraz e-learning) – to aż 129 godzin szkolenia plus obowiązkowe praktyki.

Kurs zakończy się egzaminem, po którym będzie można uzyskać kwalifikacje zawodowe oraz legitymację Instruktora Sportu o specjalności Kulturystyka i ćwiczenia siłowe wraz z anglojęzycznym dokumentem potwierdzającym ukończenie kursu.  

Voucher należy wykorzystać w ciągu 12 miesięcy od zakupu.

*Uczestnikiem kursu może być osoba, która ukończyła 18 lat, posiada co najmniej średnie wykształcenie, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo (zobacz wykaz przestępstw), o którym mowa w art. 46–50 ustawy z dnia 25 czerwca 2010 r. o sporcie (Dz.U. z 2010 nr 127 poz. 857, z późn. zm.), lub określone w rozdziale XIX, XXIII, z wyjątkiem art. 192 i art. 193, rozdziale XXV i XXVI ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. – Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553, z późn. zm.).”

*Szczegóły, warunki i regulamin uczestnictwa w szkoleniu  na stronie organizatora – Polska Akademia Sportu

*Regulamin voucherów PAS dostępny na stronie organizatora szkolenia (Polska Akademia Sportu), w zakładce Vouchery i bony upominkowe na kursy PAS

181220203

Kod produktu

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kurs Instruktora Kulturystyki i ćwiczeń siłowych - VOUCHER

Napisz swoją opinię

4 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia plików cookie