Dieta keto dla zaawansowanych by Sebastian Kuliński - DzzSport.pl

WEBINAR: Dieta Keto dla zaawansowanych by Sebastian Kuliński

Indeks: 240120218

98,00 zł
Brutto

1. Webinar zakończony certyfikatem uczestnictwa 
2. Współsygnowany przez Polską Akademię Sportu 
3. Materiały szkoleniowe w formie pdf 
4. Tylko teraz w promocyjnej cenie.
Start godzina 19.00

Termin webinaru
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 200,00 zł
WEBINAR: Dieta Keto dla zaawansowanych by Sebastian Kuliński 5 1 5 2

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 5 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 2
 

Polityka prywatności

 

Szczegóły dostawy

 

Zwroty

sebastian-kulinski-webinar

IDEA

Aktywność fizyczna bardzo często połączona jest ze stosowaniem odpowiedniej diety pomagającej osiągnąć zakładany cel. Dobór odpowiedniej i zbilansowanej diety zostawmy specjalistom. Warto jednak wiedzieć nie tylko na czym dana dieta polega, ale też jakie są praktyczne wskazania lub przeciwskazania do jej stosowania. Z czego wynika jej skuteczność? Jak może na nas wpłynąć w okresie zwiększonej aktywności ruchowej? Podczas webinaru omówimy w ten sposób stosowanie diety ketogenicznej (tłuszczowej). Szczegółowy program znajdziesz poniżej. Celem webinaru jest przekazanie praktycznych wskazówek i wytłumaczenie kwestii, które wpłynąć mogą na efektywność i bezpieczeństwo stosowania diety keto. Webinar poprowadzi: Sebastian Kuliński

Dla kogo przeznaczony jest  ten webinar?

  1. dla trenerów i instruktorów prowadzących zawodników i amatorów
  2. dla dietetyków 
  3. dla każdego kto chce zyskać profesjonalną wiedzę na temat diety wysokotłuszczowej

PROGRAM

Dieta wysokotłuszczowa - Keto dla zaawansowanych

1. Szczegółowe omówienie procesu lipolizy. 

2. Jak sprawdzić poziom ciał ketonowych. 

3. Kwasica ketonowa. 

4. Glukagon a insulina - hormony antagonistyczne. 

5. W jakich dyscyplinach dieta keto sprawdzi się najlepiej. 

 

Czas trwania WEBINARU: 60 min + 15 min sesja pytań i odpowiedzi. 

Polecamy również nasz kolejny webinar: Główne założenia diety tłuszczowej - Keto od podstaw

sebastian-kulinski-pakiety-treningow-diety

PROWADZĄCY

Sebastian Kuliński - dietetyk-dietoterapeuta, doktorant na kierunku dietetyka w warszawskiej SGGW, czołowy polski kulturysta, reprezentant Polski, szkoleniowiec z wieloletnim doświadczeniem, instruktor sportu w kulturystyce, sędzia kulturystyki PZKFiTS, doświadczony instruktor i trener personalny.  Zaangażowany w projekty społeczne propagujące zdrowy styl życia oraz w projekty bazujące na badaniach nutrigenetycznych. Jako trener personalny i doradca w zakresie żywienia obejmuje profesjonalną opieką osoby zajmujące się sportem zawodowo jak i rekreacyjnie.

Posiada ponad 10-cio letnie doświadczenie jako dietetyk. Celem jego pracy jest opracowanie właściwych dziennych racji pokarmowych oraz jadłospisów dla różnych grup ludności zgodnie z obowiązującymi zasadami żywienia oraz zaleceniami lekarskimi. Opracowuje jadłospisy dla dzieci, młodzieży, dorosłych, kobiet i mężczyzn oraz sportowców. Zajmuje się przygotowaniem jadłospisów dla ludzi chorych (m.in nadciśnienie tętnicze, insulinooporność, Hashimoto) bądź po operacjach czy z upośledzonym wchłanianiem pewnych składników pokarmowych. Specjalista z zakresu funkcji składników pokarmowych w organizmie człowieka, norm składników odżywczych i energetycznych właściwych dla poszczególnych grup wiekowych.

sebastian-kulinski-webinar

polska-akademia-sportu-certyfikat

CERTYFIKAT - POLSKA AKADEMIA SPORTU

Uczestnictwo w webinarze zakończone jest przekazaniem certyfikatu w formie elektronicznej. Certyfikat współsygnowany jest przez Polską Akademię Sportu - jedną z najlepszych w Polsce instytucję kształcącą profesjonalne kadry kultury fizycznej: instruktorów. trenerów i menedżerów. W swojej historii od 2009 roku PAS wykształcił już ponad 21 000 absolwentów różnych specjalności, co roku organizując ponad 150 kursów. 

Co obejmuje cena? 

Cena zawiera: dostęp do platformy w czasie realizacji szkolenia, autorskie materiały szkoleniowe (w formie pdf – przesłane mailem w dniu szkolenia, bezpośrednio po jego zakończeniu), certyfikat uczestnictwa wysłany drogą elektroniczną

Gdzie odbędzie się webinar? 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy do szkoleń online: Clickmeeting https://clickmeeting.com/pl

Czego potrzebujesz, aby uczestniczyć w szkoleniu online – webinarze? 

Żeby wziąć udział w webinarze potrzebny Ci będzie komputer, smartfon lub tablet połączony z Internetem. Prędkość łącza ma bezpośredni wpływ na to, w jaki sposób będziesz słyszeć i widzieć prowadzącego na webinarze. Polecamy korzystanie z webinarów z prędkością łącza od 1 MB/sek. Możesz zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii lub zatrzymywania obrazu w trakcie webinaru – w tym celu powinieneś wstrzymać lub zakończyć pobieranie plików z Internetu i zamknąć nieużywane karty przeglądarki. Radzimy również, żebyś wyłączył wszystkie programy, które mogą negatywnie wpływać na prędkość połączenia: Skype, torrenty i inne. Polecamy skorzystanie z przeglądarki Chrome. 

WAŻNE: dokładamy wszelkich starań, aby dokonać wyboru platformy o najwyższej jakości, ale niestety nie odpowiadamy za jej działanie i ewentualny brak możliwości uczestniczenia w spotkaniu on-line. 

Czy istnieje możliwość otrzymania certyfikatu za udział w webinarze? 

TAK! Biorąc udział w naszych webinarach nie tylko rozwiniesz swoje kompetencje ale również wzbogacisz swoje CV. 

Czy istnieje możliwość rezygnacji z webinaru? 

Do momentu realizacji (rozpoczęcia webinaru) masz standardowy 14-to dniowy okres na odstąpienie od umowy. Prawo to nie będzie obowiązywać od momentu rozpoczęcia webinaru czyli od momentu rozpoczęcia realizacji usługi. Poprosimy Cię o potwierdzenie, że wyrażasz na to zgodę, przed dokonaniem zakupu w formie dodatkowego punktu w formularzu zakupu. 

INSTRUKCJA DLA UCZESTNIKA SZKOLENIA

Krok 1 - wykup dostęp do webinaru za pośrednictwem sklepu DzzSport. 

Krok 2 - W ciągu 12h prześlemy do Ciebie dodatkowego maila z zaproszeniem na webinar – indywidualny link z do logowania na stronie webinaru. Zachowaj go będzie potrzebny do dołączenia do webinaru. 

Krok 3  - 10 minut przed rozpoczęciem szkolenia prosimy wejść na platformę webinarową -  zalogować się poprzez link wysłany w mailu. Polecamy przetestować działanie narzędzia wcześniej, przed wejściem na webinar, aby upewnić się że wszystko działa.

Po wejściu do pokoju webinarowego staniesz się pełnoprawnym uczestnikiem szkolenia. Widzisz wszystko, co pokazuje prowadzący oraz to jak korzysta z dostępnych narzędzi.

DODATKOWE INFORMACJE

W razie dodatkowych pytań możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem: chatu na stronie, maila lub telefonicznie pod wskazany na stronie numer kontaktowy. 

240120218

Opis:

Termin webinaru
10 czerwca 2021

Kod produktu

Komentarze

Napisz swoją opinię

WEBINAR: Dieta Keto dla zaawansowanych by Sebastian Kuliński

1. Webinar zakończony certyfikatem uczestnictwa 
2. Współsygnowany przez Polską Akademię Sportu 
3. Materiały szkoleniowe w formie pdf 
4. Tylko teraz w promocyjnej cenie.
Start godzina 19.00

Napisz swoją opinię

inni klienci wybrali również:

WEBINAR: Główne założenia...

98,00 zł Cena

1. Webinar zakończony certyfikatem uczestnictwa 
2. Współsygnowany przez Polską Akademię Sportu 
3. Materiały szkoleniowe w formie pdf 
4. Tylko teraz w promocyjnej cenie.
Start godzina 19.00

12 innych produktów w tej samej kategorii:

Ustawienia plików cookie