Pakiet treningowy PRO w 42k Akademia Biegania Szymona Wdowiaka

Indeks: 191220202

279,00 zł
Brutto
Ilość
Produkt dostępny

Do darmowej dostawy brakuje 200,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 200,00 zł
 

Polityka prywatności

 

Szczegóły dostawy

 

Zwroty

Zaczynasz przygodę z bieganiem i chcesz to robić profesjonalnie? Jesteś ambitnym biegaczem i chcesz poprawiać swoje życiówki? Masz kłopoty z częstymi kontuzjami? kobieta-streching-dzzsport
buty-do-biegania-w-akcji-dzzsport Może jesteś wyczynowym sportowcem i potrzebujesz świeżego spojrzenia na Twój proces treningowy? JEŚLI TAK TO 42k JEST WŁAŚNIE DLA CIEBIE!
Przygotuj się do sezonu pod okiem profesjonalisty, który rozwijał swoje doświadczenie pracując zarówno z olimpijczykami jak i amatorami. buty-do-biegania-testy-dzzsport
trener-szymon-wdowiak-dzzsport Trener Szymon Wdowiak - absolwent AWF w Katowicach, trener kadry narodowej PZLA, masażysta. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski, trener kadry narodowej (blok wytrzymałości), pracował z czołowymi zawodnikami w Europie i na świecie. Jego podopieczni startowali na Mistrzostwach Europy, Mistrzostwach Świata oraz na Igrzyskach Olimpijskich. Pod jego okiem zrealizujesz swoje cele biegowe, a z treningu będziesz czerpał więcej radości niż dotychczas! Projekt Akademia Biegania 42k powstał z myślą o wszystkich, dla których bieganie to coś więcej niż zwykła aktywność fizyczna. Jeśli chcesz biegać szybciej, optymalnie wykorzystać swoje możliwości i doceniasz profesjonalizm to dobrze trafiłeś.
Co obejmuje voucher? 

Pojedynczy voucher obejmuje jeden miesiąc indywidualnej opieki trenerskiej zgodnie z zakresem PAKIETU PRO opisanego w poniższej tabeli. Trener zapewni odpowiednią analizę Twoich aktualnych możliwości, ustali cel, zmotywuje i przygotuje plan treningowy. Jego realizacja jest już jednak po Twojej stronie :) Trener będzie się z Tobą kontaktował mailowo lub telefonicznie kontrolując Twoje postępy w oparciu o przesłany zestaw danych. 

Dla kogo przeznaczone są pakiety treningowe? 

Niezależnie od tego czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem czy też chcesz to robić profesjonalnie. Odpowiedni pakiet treningowy odpowie na Twoje potrzeby i pozwoli trenować bieganie w bezpieczny i efektywny sposób. 

Jaki jest okres ważności vouchera? 

Standardowo na wykorzystanie vouchera masz 12 miesięcy od dnia zakupu. Przez wykorzystanie vouchera rozumiemy zgłoszenie i rozpoczęcie współpracy z trenerem. 

Jak zrealizować voucher? 

Po zakupie otrzymasz na maila, wskazanego w zamówieniu, elektroniczny voucher z unikalnym kodem, który potwierdzi trenerowi zakup wybranego pakietu. W tej samej wiadomości znajdzie się również bezpośredni kontakt do Twojego trenera. Skontaktuj się z nim, podając również unikalny kod, aby rozpocząć współpracę i ustalić wszystkie szczegóły dotyczące przygotowania dla Ciebie planu treningowego. 

Czy istnieje możliwość zwrócenia zakupionego vouchera? 

Do momentu realizacji vouchera (zapisu i rozpoczęcia współpracy z trenerem) masz standardowy 14-to dniowy okres na odstąpienie od umowy. Prawo to nie będzie obowiązywać jeśli przed upływem 14 dni rozpoczniesz współpracę, a więc zrealizujesz voucher. Poprosimy Cię o potwierdzenie, że wyrażasz na to zgodę, przed dokonaniem zakupu w formie dodatkowego punktu w formularzu zakupu. 

PAKIETLIGHTPLUSPROVIPAKTYWNA BABKA cotygodniowy plan aktywności fizycznej
cotygodniowy spersonalizowany plan biegania X X X X X
kontakt mailowy X X X X X
ocena zdolności motorycznych X X X X X
pomoc w zaplanowaniu sezonu startowego X X X X -
dobór strategii startowej X X X X -
cotygodniowa analiza postępów X X X X X
rabaty na obozy sportowe oraz plan dietetyczny X X X X -
plan treningu mięśni głębokich - X X X -
plan suplementacji - X X X -
przedstartowe wskazówki żywieniowe - X X X -
dieta przedstartowa w startach docelowych (carb-loading) oraz wskazówki żywieniowe - - X X -
plan treningu uzupełniającego (do wyboru: pływanie, rower, rolki, siłownia, inne zaproponowane) - - X X -
video-konferencja personalna 1x w miesiącu (30 minut) - - X X -
4 treningi indywidualne w miesiącu (Katowice/Tychy i okolice) - - - X -
pełna opieka dietetyczna - - - X X
progresywny test wydolnościowy (raz na 3miesiące) - - - X -
video-analiza techniki biegania (raz na 3 miesiące) - - - X -
KOSZT MIESIĘCZNY 159 zł za miesiąc 219 zł za miesiąc 279 zł za miesiąc 559 zł za miesiąc 169 zł za miesiąc
191220202

Kod produktu

4 innych produktów w tej samej kategorii: